Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Foorumi T-särk

Go down 
+32
born62
zeller
erkoolen
vanamadu
max73
penku
bigdog
AINIONU
Rain
Heinz
paricelo
Kaitsk
suslik83
kornholio
rokipeer
AQ
Ivoonu
shadow600
paslode
rapex
Tegelane
plaatija
Primo
härg
tamm
Rix
drag star
MG
Allar
donn
agent007
SAUL
36 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
SAUL
Admin
SAUL


Postituste arv : 748
Age : 36
Asukoht : Tartu
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

Foorumi T-särk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi T-särk   Foorumi T-särk - Page 4 EmptyPüh Jan 31, 2010 11:03 pm

Ei ole kohatu midagi...ongi aeg nendega tegelema hakata. Varsti kevad käes ja vaja jälle uut pesu selga, vana hakkabki juba ära kuluma Smile Tegelikult oligi plaanis nendega veebruaris tegelema hakata niikuinii. Hetkel midagi täpsemalt rääkida ei oska, võtan lähiajal särgifirmaga ühendust ja siis uurin mida on võimalik teha ja mis on hinnad. Kui miskit selgub siis annan kohe teada. Seniks aga tehke riidekapis inventuuri, et kellel mida vaja Wink
Tagasi üles Go down
http://www.estonianchopper.com
shadow600

shadow600


Postituste arv : 167
Age : 39
Asukoht : Soome, Helsinki
motikas/auto : kawasaki vn 800 classic 1998
Registration date : 23/10/2008

Foorumi T-särk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi T-särk   Foorumi T-särk - Page 4 EmptyEsm Veeb 01, 2010 6:50 am

endal on särk olemas aga hirmsasti oleks ühte vastassoo esindajale vaja. ma nüüd ei ole päris kindel aga kas tütarlastele on vist mingi teise lõikega T-särk. kui äkki siis härra saul paneks kirja juba varakult:

1 T-särk suurusega M


ette tänades! Smile
Tagasi üles Go down
rapex

rapex


Postituste arv : 235
Age : 33
Asukoht : Vara
motikas/auto : Autoks: Chevrolet Citation
Sikliks: H-D bobber project
Registration date : 24/10/2008

Foorumi T-särk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi T-särk   Foorumi T-särk - Page 4 EmptyEsm Veeb 01, 2010 7:30 am

Oleneb kuna tellimine toimub, kui arvete tasumine jääb kuskile märtsi kanti siis paneks ise ühe L suurus pusa kinni( kui se on nagu suurema võitu)

Tänades Tom!
Tagasi üles Go down
egle




Postituste arv : 13
Age : 40
Asukoht : Tartu
motikas/auto : Toyota Celica
Registration date : 05/11/2009

Foorumi T-särk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi T-särk   Foorumi T-särk - Page 4 EmptyLaup Veeb 06, 2010 10:24 am

Minagi huvitatud pusast ja t-särgist, hästi lahe oleks, kui naistele oleks ka pikkade varrukatega t-särk:)
Tagasi üles Go down
Bellatrix

Bellatrix


Postituste arv : 13
Age : 36
motikas/auto : Ilus unistus
Registration date : 23/08/2009

Foorumi T-särk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi T-särk   Foorumi T-särk - Page 4 EmptyPüh Veeb 21, 2010 5:47 pm

Noustun Eglega. Pikkade varrukatega T-sark naistele oleks superluks. Aga pusa tahan ka! Smile Niiet kui nyyd tegemiseks laheb, siis mina olen kindlalt huviline!

PS. Kuna mingi s*takott pani mu tagi tuuri (et ta selle sees v2ga piinarikast surma sureks), siis oleks sellest pusast lausa kiiremas korras huvitatud!
Tagasi üles Go down
Bellatrix

Bellatrix


Postituste arv : 13
Age : 36
motikas/auto : Ilus unistus
Registration date : 23/08/2009

Foorumi T-särk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi T-särk   Foorumi T-särk - Page 4 EmptyKolm Märts 17, 2010 11:40 pm

No ei tahaks nyyd pinda kaia ega midagi, aga veebruar juba ammu labi ja egas seda martsigi enam kauaks ole, niiet kas saab ka midagi voi yldse ei saa? Very Happy Surprised
Tagasi üles Go down
egle




Postituste arv : 13
Age : 40
Asukoht : Tartu
motikas/auto : Toyota Celica
Registration date : 05/11/2009

Foorumi T-särk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi T-särk   Foorumi T-särk - Page 4 EmptyNelj Märts 18, 2010 8:34 am

Täiega nõus Laughing
Tagasi üles Go down
donn

donn


Postituste arv : 367
Asukoht : on my murdercycle
motikas/auto : Honda Transalp XL600V
Registration date : 26/10/2008

Foorumi T-särk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi T-särk   Foorumi T-särk - Page 4 EmptyNelj Märts 18, 2010 11:02 am

Maru rahulik peab olema. Küll saab, iga asi omal ajal. Razz Minul näiteks vanad kestad veel täies hoos!

Ma arvan, et SAULil on hetkel lihtsalt kiire aeg. Tänagi ilmus hommikul loengusse saepuruga üleni koos. Tehke omad järeldused, kui tegusa mehega on tegemist. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://youshouldbuildit.blogspot.com/p/blueprints.html
egle




Postituste arv : 13
Age : 40
Asukoht : Tartu
motikas/auto : Toyota Celica
Registration date : 05/11/2009

Foorumi T-särk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi T-särk   Foorumi T-särk - Page 4 EmptyNelj Märts 18, 2010 11:25 am

Tean tean:)

Praegu on vist kõigil kiire, ainult kahju, et lumel ei ole.... Laughing
Tagasi üles Go down
Bellatrix

Bellatrix


Postituste arv : 13
Age : 36
motikas/auto : Ilus unistus
Registration date : 23/08/2009

Foorumi T-särk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi T-särk   Foorumi T-särk - Page 4 EmptyNelj Märts 18, 2010 8:13 pm

Ei mina tea lumest midagi. Meil siin juba paike paitab p6ski ja krookused 6itsevad... Smile
Tagasi üles Go down
Kaidar




Postituste arv : 2
Registration date : 14/07/2009

Foorumi T-särk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi T-särk   Foorumi T-särk - Page 4 EmptyPüh Märts 21, 2010 4:43 pm

Olen ka siis käsi kahele t-särgile suurusega xxl ja ühele pusale (xxl), kui tegemiseks läheb. sunny
Tagasi üles Go down
daniil




Postituste arv : 14
Asukoht : Kilulinn
motikas/auto : VFR750 ,St1100, TMZ 9.591 , emmilise Subaru projekt, Volvo 940GL


Registration date : 13/01/2010

Foorumi T-särk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi T-särk   Foorumi T-särk - Page 4 EmptyEsm Märts 22, 2010 8:53 am

Võimalusel palun ka mulle üks L-mõõdus särk.
Tagasi üles Go down
SAUL
Admin
SAUL


Postituste arv : 748
Age : 36
Asukoht : Tartu
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

Foorumi T-särk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi T-särk   Foorumi T-särk - Page 4 EmptyLaup Apr 17, 2010 6:44 pm

Pean kõigepealt vabandama kõigi huviliste ees, kes särke ja pusasi ootavad. Lubasin juba veebruaris asjaga tegeleda aga pole progressi näha olnud. Väga palju on tegemist olnud ja aeg on tohutu kiirusega lennanud. Olen asjaga tegelenud ja mitmest firmast hinnapakkumisi uurinud, aga miskipärast pole mitmed ettevõtted koostööst eriti huvitatud (ju siis on tööd nii kuhjaga). Aga lugu selline, et ei ütle mingisugust konkreetset kuupäeva, aga esialgu lükkub asi veel edasi. Mai keskel peaks tekkima sellist aega, millal ma saan asjaga korralikult tegeleda. Ma loodan, et keegi mind nüüd pimedas kuskil varitsema ei hakka ja muudmoodi viha pidama mu vastu ei hakka Smile , sest mulle on see foorum täpselt samasugune hobi nagu teile kõigile, niiet peab ka igapäevaste asjatoimetustega arvestama. Seniks kandke veel vanu särke kellel on ja püüan võimalikult ruttu asjaga tegeleda.
Tagasi üles Go down
http://www.estonianchopper.com
Sponsored content





Foorumi T-särk - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi T-särk   Foorumi T-särk - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
Foorumi T-särk
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Foorumi T-särk ja pusad vol 2
» Foorumi T-särk, pusad 2010
» Foorumi aadress: www.estonianchopper.com
» Esines probleeme foorumi töös!!!
» FATW/MC JA CHOPPER FOORUMI HOOAJA-ALUSTAMINE JA VOLBER 30 APRILL 2010

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Sellest foorumist-
Hüppa: