Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Foorumi aadress: www.estonianchopper.com

Go down 
3 posters
AutorTeade
SAUL
Admin
SAUL


Postituste arv : 748
Age : 36
Asukoht : Tartu
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

Foorumi aadress: www.estonianchopper.com Empty
PostitaminePealkiri: Foorumi aadress: www.estonianchopper.com   Foorumi aadress: www.estonianchopper.com EmptyEsm Nov 24, 2008 2:56 pm

Niisiis võin saladuskatte all öelda , et lähinädala või nädalate jooksul foorumi domeeni aadress muutub. Kuna praegune aadress on suhteliselt mittemidagi ütlev , siis sai see muutus sisse viidud. Nime praegu ei avalda ,aga varsti varsti on näha cyclops Niipalju ka veel, et vana aadressi pealt saab ka paralleelselt sisse logida .

Loodetavasti muudab see foorumi kasutamist veits lihtsamaks
Estonian Chopper Forum. Wink


Viimati muutis seda SAUL (Teis Nov 25, 2008 10:09 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://www.estonianchopper.com
drag star

drag star


Postituste arv : 33
Age : 34
Asukoht : põlva
motikas/auto : yamaha xvs 650,mazda 626 2,0
Registration date : 26/10/2008

Foorumi aadress: www.estonianchopper.com Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi aadress: www.estonianchopper.com   Foorumi aadress: www.estonianchopper.com EmptyEsm Nov 24, 2008 4:02 pm

maru hea uudis :Ƶlut: praegune aadres ikka väga keeruline
Tagasi üles Go down
agent007

agent007


Postituste arv : 472
Age : 35
Asukoht : Tartumaa/Tartu
motikas/auto : Jeep WJ
Opel Astra
Kawa VN700
Registration date : 26/10/2008

Foorumi aadress: www.estonianchopper.com Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi aadress: www.estonianchopper.com   Foorumi aadress: www.estonianchopper.com EmptyEsm Nov 24, 2008 4:05 pm

On küll jah. Kuna ma vahel ka külastan seda foorumit telefoniga siis on esimene kord suht raske leida.

Aga hea uudis on see, et Google on suht hästi ära saand indekseerida me foorumi. Litaki esimene vaste kui otsida Estonian Chopper Forum. See on hea. Kui saladus pole siis mis ranking on google´s?
Tagasi üles Go down
SAUL
Admin
SAUL


Postituste arv : 748
Age : 36
Asukoht : Tartu
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

Foorumi aadress: www.estonianchopper.com Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi aadress: www.estonianchopper.com   Foorumi aadress: www.estonianchopper.com EmptyEsm Nov 24, 2008 5:27 pm

googles on jah ja neti otsingust leiab ka üles. Olen juba jupp aega tegelenud ka sellega , et see foorum neti.ee moto foorumite nimistusse lisatakse aga pole veel mu soovi rahuldatud. Aga ega ma jonni ei jäta Laughing
Tagasi üles Go down
http://www.estonianchopper.com
agent007

agent007


Postituste arv : 472
Age : 35
Asukoht : Tartumaa/Tartu
motikas/auto : Jeep WJ
Opel Astra
Kawa VN700
Registration date : 26/10/2008

Foorumi aadress: www.estonianchopper.com Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi aadress: www.estonianchopper.com   Foorumi aadress: www.estonianchopper.com EmptyEsm Nov 24, 2008 5:52 pm

SAUL kirjutas:
googles on jah ja neti otsingust leiab ka üles. Olen juba jupp aega tegelenud ka sellega , et see foorum neti.ee moto foorumite nimistusse lisatakse aga pole veel mu soovi rahuldatud. Aga ega ma jonni ei jäta Laughing

Mis see põhjus on siis miks ei lasta?
Tagasi üles Go down
SAUL
Admin
SAUL


Postituste arv : 748
Age : 36
Asukoht : Tartu
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

Foorumi aadress: www.estonianchopper.com Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi aadress: www.estonianchopper.com   Foorumi aadress: www.estonianchopper.com EmptyEsm Nov 24, 2008 6:58 pm

agent007 kirjutas:
SAUL kirjutas:
googles on jah ja neti otsingust leiab ka üles. Olen juba jupp aega tegelenud ka sellega , et see foorum neti.ee moto foorumite nimistusse lisatakse aga pole veel mu soovi rahuldatud. Aga ega ma jonni ei jäta Laughing

Mis see põhjus on siis miks ei lasta?

Ei tea veel...
Tagasi üles Go down
http://www.estonianchopper.com
SAUL
Admin
SAUL


Postituste arv : 748
Age : 36
Asukoht : Tartu
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

Foorumi aadress: www.estonianchopper.com Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi aadress: www.estonianchopper.com   Foorumi aadress: www.estonianchopper.com EmptyTeis Nov 25, 2008 10:06 pm

Niisiis foorumi aadress on nüüdseks muutunud. Uus aadress on www.estonianchopper.com Need, kes on vana aadressi alt sisse loginud need näevad vana aadressi üleval, siis soovitan uue aadressi alt proovida ja näebki uut aadressi Cool . Aadress on küll pisut pikk, aga otsustasime ,et see on siiski kõige informatiivsem ja asjalikum. Kui tulevikus ntx särgid vms. teha siis aadress ütleb ka midagi millega tegemist Wink
Tagasi üles Go down
http://www.estonianchopper.com
Sponsored content





Foorumi aadress: www.estonianchopper.com Empty
PostitaminePealkiri: Re: Foorumi aadress: www.estonianchopper.com   Foorumi aadress: www.estonianchopper.com Empty

Tagasi üles Go down
 
Foorumi aadress: www.estonianchopper.com
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Foorumi T-särk
» Foorumi T-särk ja pusad vol 2
» Foorumi T-särk, pusad 2010
» Esines probleeme foorumi töös!!!
» FATW/MC JA CHOPPER FOORUMI HOOAJA-ALUSTAMINE JA VOLBER 30 APRILL 2010

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Sellest foorumist-
Hüppa: