Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 M: lenksud ja heeblid ning lülitid.

Go down 
2 posters
AutorTeade
jlcustom

jlcustom


Postituste arv : 7
Age : 47
Asukoht : Jägala
motikas/auto : '96 FXSTS ja '87 LS650P bobber
Registration date : 14/03/2012

M: lenksud ja heeblid ning lülitid. Empty
PostitaminePealkiri: M: lenksud ja heeblid ning lülitid.   M: lenksud ja heeblid ning lülitid. EmptyTeis Juul 31, 2012 8:55 am

On siin tekkinud projektide käigus mõned asjad: Lenkse on 3,
Mingi vanem HD dragbar 1", sirge toru 1" ning Drag Specialities1¼" Drag Bar with 8" Risers Harley Chopper Custom,
lenksude hinnad on 15, 10 ja viimane on uus ja hind koos saatmise ning tolliga oli 134 euri...
Lisaks sellele on seismas ka PERFORMANCE GRIPS FOR HARLEY 84-10 MACHINE 4 DUAL CABLE hinnaga 45 euri ja
ka uus ning pakendis olev komplekt heebleid lüliteid ja juhtmeid HARLEY HAND CONTROLS BLACK 96UP S/DISC W/SWITCHES, kuna toode on pakis ning uus siis on ka hind viisakas 350 euri.
Olemas on ka nende dragbari ning sirge toru jaoks roostevabast riserid, kuid need on tehtud Savage jaoks. Samas leidlik mees oskab ise kõike ümber teha. Tegemist siis lihtsalt puksidega mis pikendavad originaalkinnitusi ca 80mm, keermestatud mõlemilt poolt M10 keermega, diameeter 1". hind 15euri. Kui on küsimusi, küsige ja ma vajadusel mõõdan neid asju jne...

Kuna ma ei oska järjekordselt pilte siin üles riputada tegin väikse
albumi.
Tagasi üles Go down
Zahib




Postituste arv : 3
Asukoht : Järvakandi
motikas/auto : LS650P bobber
Registration date : 21/02/2013

M: lenksud ja heeblid ning lülitid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: lenksud ja heeblid ning lülitid.   M: lenksud ja heeblid ning lülitid. EmptyKolm Veeb 27, 2013 5:45 pm

Olen huvitatud, kui asjad veel olemas. Saatsin ka PM-i.
Tagasi üles Go down
Zahib




Postituste arv : 3
Asukoht : Järvakandi
motikas/auto : LS650P bobber
Registration date : 21/02/2013

M: lenksud ja heeblid ning lülitid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: lenksud ja heeblid ning lülitid.   M: lenksud ja heeblid ning lülitid. EmptyLaup Märts 16, 2013 11:36 am

Olen endiselt huvitatud! 56658708
Tagasi üles Go down
Sponsored content





M: lenksud ja heeblid ning lülitid. Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: lenksud ja heeblid ning lülitid.   M: lenksud ja heeblid ning lülitid. Empty

Tagasi üles Go down
 
M: lenksud ja heeblid ning lülitid.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» O: Clip-On lenksud
» Kõrged lenksud
» o: Kawasaki Vulcani lenksud
» M: Honda VTX 1800R originaal lenksud koos kinnitusjubinaga
» Müüa tuled,viled,lenksud,rehvid!!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Turg-
Hüppa: