Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 O: Chevy käigukast

Go down 
3 posters
AutorTeade
altraditional

altraditional


Postituste arv : 163
Asukoht : Tln
Registration date : 26/10/2008

O: Chevy käigukast Empty
PostitaminePealkiri: O: Chevy käigukast   O: Chevy käigukast EmptyEsm Juun 07, 2010 9:31 pm

Sõber siin otsib customi projektile käikarit, mis poltide poolest väikese chevy mootori otsa istuks. Suht kõik sobiks, TH200, 350, 400, 700, manuaal(?) Odav võiks olla. Kas kellelgi seisab midagi, Tartu mehed, kuidas teil on?
Samas, huvitab ka vaheplaat, mis BOP kasti laseks kasutada, selline kast on silmapiiril.
Tagasi üles Go down
tamm

tamm


Postituste arv : 179
Age : 42
Asukoht : Tartu
motikas/auto : H-D XLH1200 ´92
Registration date : 19/11/2008

O: Chevy käigukast Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Chevy käigukast   O: Chevy käigukast EmptyTeis Juun 08, 2010 6:43 am

Üks 700 kast on üle aga to on tuksis, ei ole jõudnud remondiga tegeleda. Talvel oli plaan lahti võtta koos teadjamehega aga polnud mahti.
Tagasi üles Go down
http://www.chopcult.com
Varblane

Varblane


Postituste arv : 21
Age : 34
Asukoht : Tallinn,Nõmme
Registration date : 24/02/2009

O: Chevy käigukast Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Chevy käigukast   O: Chevy käigukast EmptyKolm Juun 09, 2010 7:57 pm

tamm kirjutas:
Üks 700 kast on üle aga to on tuksis, ei ole jõudnud remondiga tegeleda. Talvel oli plaan lahti võtta koos teadjamehega aga polnud mahti.

Kui küsida tohib siis mis kastil viga ja kui palju see tuksis kast maksaks?
Tagasi üles Go down
tamm

tamm


Postituste arv : 179
Age : 42
Asukoht : Tartu
motikas/auto : H-D XLH1200 ´92
Registration date : 19/11/2008

O: Chevy käigukast Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Chevy käigukast   O: Chevy käigukast EmptyNelj Juun 10, 2010 5:01 am

Varblane kirjutas:
tamm kirjutas:
Üks 700 kast on üle aga to on tuksis, ei ole jõudnud remondiga tegeleda. Talvel oli plaan lahti võtta koos teadjamehega aga polnud mahti.

Kui küsida tohib siis mis kastil viga ja kui palju see tuksis kast maksaks?

Tohib ikka küsida. Aga ma ei oska vastata, sest pole kasti sisse vaadanud. Saba andis ta vaikselt, et töötasid kõik käigud siis kadus üks ära, vahepeal ei toimind üldse siis jälle toimis kuni otsa sai. Hinda paku ise.
Tagasi üles Go down
http://www.chopcult.com
altraditional

altraditional


Postituste arv : 163
Asukoht : Tln
Registration date : 26/10/2008

O: Chevy käigukast Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Chevy käigukast   O: Chevy käigukast EmptyNelj Juun 10, 2010 7:12 am

Ahjaa, Varblane ka siin, tema jaoks ma seda kasti küsisingi.
Tagasi üles Go down
Varblane

Varblane


Postituste arv : 21
Age : 34
Asukoht : Tallinn,Nõmme
Registration date : 24/02/2009

O: Chevy käigukast Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Chevy käigukast   O: Chevy käigukast EmptyNelj Juun 10, 2010 9:51 pm

tamm kirjutas:
Varblane kirjutas:
tamm kirjutas:
Üks 700 kast on üle aga to on tuksis, ei ole jõudnud remondiga tegeleda. Talvel oli plaan lahti võtta koos teadjamehega aga polnud mahti.

Kui küsida tohib siis mis kastil viga ja kui palju see tuksis kast maksaks?

Tohib ikka küsida. Aga ma ei oska vastata, sest pole kasti sisse vaadanud. Saba andis ta vaikselt, et töötasid kõik käigud siis kadus üks ära, vahepeal ei toimind üldse siis jälle toimis kuni otsa sai. Hinda paku ise.

Ei tea mis seal viga võib olla? Remont on päris kallis vist? Hetkel pakutakse ühte th350 koos hüdromuhviga 2000.- eest, sellele muidugi vaheplaati vaja. Mis oleks nagu kõige odavam hind millega raatsiksid loovutada selle kasti? Saada priva või kriba siia.

altraditional kirjutas:
Ahjaa, Varblane ka siin, tema jaoks ma seda kasti küsisingi.

Väga hea, et teema tegid! Ma ei teagi miks ma ise siia ei teinud seda. Very Happy
Tagasi üles Go down
tamm

tamm


Postituste arv : 179
Age : 42
Asukoht : Tartu
motikas/auto : H-D XLH1200 ´92
Registration date : 19/11/2008

O: Chevy käigukast Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Chevy käigukast   O: Chevy käigukast EmptyKolm Juun 16, 2010 3:32 am

Varblane kirjutas:
tamm kirjutas:
Varblane kirjutas:
tamm kirjutas:
Üks 700 kast on üle aga to on tuksis, ei ole jõudnud remondiga tegeleda. Talvel oli plaan lahti võtta koos teadjamehega aga polnud mahti.

Kui küsida tohib siis mis kastil viga ja kui palju see tuksis kast maksaks?

Tohib ikka küsida. Aga ma ei oska vastata, sest pole kasti sisse vaadanud. Saba andis ta vaikselt, et töötasid kõik käigud siis kadus üks ära, vahepeal ei toimind üldse siis jälle toimis kuni otsa sai. Hinda paku ise.

Ei tea mis seal viga võib olla? Remont on päris kallis vist? Hetkel pakutakse ühte th350 koos hüdromuhviga 2000.- eest, sellele muidugi vaheplaati vaja. Mis oleks nagu kõige odavam hind millega raatsiksid loovutada selle kasti? Saada priva või kriba siia.

altraditional kirjutas:
Ahjaa, Varblane ka siin, tema jaoks ma seda kasti küsisingi.

Väga hea, et teema tegid! Ma ei teagi miks ma ise siia ei teinud seda. Very Happy

ma arvan, et odavam on osta see 350 kast
Tagasi üles Go down
http://www.chopcult.com
Varblane

Varblane


Postituste arv : 21
Age : 34
Asukoht : Tallinn,Nõmme
Registration date : 24/02/2009

O: Chevy käigukast Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Chevy käigukast   O: Chevy käigukast EmptyReede Juun 18, 2010 6:16 pm

tamm kirjutas:

ma arvan, et odavam on osta see 350 kast

Ostsingi selle kasti ära, võib teema lukku panna. Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





O: Chevy käigukast Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: Chevy käigukast   O: Chevy käigukast Empty

Tagasi üles Go down
 
O: Chevy käigukast
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» M: Chevy 6.2 diiselmootor
» O: chevy small block roolivõimu pump ja sikli raam
» M: ford sierra 2.0 mootor ja käigukast
» VN 1500 käigukast jookseb õli
» Invasõiduki mootor/käigukast

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Turg-
Hüppa: