Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 O: V8 mootori + kasti

Go down 
3 posters
AutorTeade
Varblane

Varblane


Postituste arv : 21
Age : 34
Asukoht : Tallinn,Nõmme
Registration date : 24/02/2009

O: V8 mootori + kasti Empty
PostitaminePealkiri: O: V8 mootori + kasti   O: V8 mootori + kasti EmptyEsm Mai 24, 2010 8:43 pm

Sooviks osta V8 ja hea oleks kui oleks käigukast ka küljes, võiks olla töökorras või vähest remonti vajav. Mark pole oluline. Vaatan kõik pakkumised üle, kui neid üldse tulebki.

Ühendust võtta: kuurium89(ät)hotmail.com või privas.
Tagasi üles Go down
joodik manev




Postituste arv : 3
Registration date : 10/05/2010

O: V8 mootori + kasti Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: V8 mootori + kasti   O: V8 mootori + kasti EmptyReede Mai 28, 2010 10:20 am

Tere!

Tegel't mul on mõttes mõlkunud oma autol mootorit vahetada, aga see on olnud vaid mõttemõlgutus, kui nüüd seda ostusoovi nägin hakkas mõte jälle liikuma. Mu oma on MB 450SLR aastast 1978, mootor on mõnusas korras, tehtud on ühe poole plokikaan ja nukk ning praegu on tegemisel teine pool. Käikaril on vaja vahetada otsa simmer, aa käikar on tal üldse 3 käiguline. Tegelt kui hakata vaatama siis pole mul teha enam ka selle tagumise reduktoriga midagi, kui peaks vahetuseks minema.
Millist mootorit ja käikarit sa otsid üldse?

Saba rõngasse
Tagasi üles Go down
Varblane

Varblane


Postituste arv : 21
Age : 34
Asukoht : Tallinn,Nõmme
Registration date : 24/02/2009

O: V8 mootori + kasti Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: V8 mootori + kasti   O: V8 mootori + kasti EmptyReede Mai 28, 2010 12:05 pm

Tere

Usa päritolu mootorit vaja ja kast peaks kindlasti automaat olema. Mul ükskõik kas small block,big block, Ford,Mopar,GM...... mida iganes.

Kõige magusam pakkumine on hetkel kappremonditud chevy small block.
Tagasi üles Go down
pets9555




Postituste arv : 3
Registration date : 11/03/2010

O: V8 mootori + kasti Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: V8 mootori + kasti   O: V8 mootori + kasti EmptyPüh Mai 30, 2010 9:20 pm

Tere,

Mul on olemas mootor Chevy 350 ja th 700 kast. Mootoril on saale kolks sees, aga kast toimetas normaalselt siis kui sai maha kruvitud ca 3 aastat tagasi.

Kui on huvi siis saame edasi arutada 53 56 92 90. Ole meheks ja helista, kuna netti satun harva.

Terv. Pets
Tagasi üles Go down
Sponsored content





O: V8 mootori + kasti Empty
PostitaminePealkiri: Re: O: V8 mootori + kasti   O: V8 mootori + kasti Empty

Tagasi üles Go down
 
O: V8 mootori + kasti
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» O:Mootori
» O: planeta mootori
» mootori töö paisupaagita?
» O: 83a virago mootori varuosi
» ostan dnepri mootori

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Turg-
Hüppa: