Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Läheks sõidaks vähe.

Go down 
4 posters
AutorTeade
Ivoonu

Ivoonu


Postituste arv : 142
Age : 49
Asukoht : Tartu
Registration date : 26/10/2008

Läheks sõidaks vähe. Empty
PostitaminePealkiri: Läheks sõidaks vähe.   Läheks sõidaks vähe. EmptyKolm Apr 22, 2009 7:28 pm

Teeks ettepaneku Tarbatu kandi rahvale teha homme õhtul üks väljasõit nt. Otepääle teed/kohvi/kakaod jooma või siis mõnes muus suunas. Väljasõit võiks startida kell 6.
Tagasi üles Go down
shadow600

shadow600


Postituste arv : 167
Age : 39
Asukoht : Soome, Helsinki
motikas/auto : kawasaki vn 800 classic 1998
Registration date : 23/10/2008

Läheks sõidaks vähe. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Läheks sõidaks vähe.   Läheks sõidaks vähe. EmptyKolm Apr 22, 2009 7:39 pm

sobiks küll aga teeks vähe varem siis oleks natsa soojem tagasitee----õhtuti kisub üsna krõbedaks
santa
Tagasi üles Go down
Ivoonu

Ivoonu


Postituste arv : 142
Age : 49
Asukoht : Tartu
Registration date : 26/10/2008

Läheks sõidaks vähe. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Läheks sõidaks vähe.   Läheks sõidaks vähe. EmptyKolm Apr 22, 2009 7:54 pm

õhtu on krõbe jah. Käisin täna Peipsi äärsel tiirul ja kell 10 tagasi jõudes oli juba päris külm. Varasema kellaajaga on see, et ma pole päris kindel, et ma tööpäea lõpetatud saan, kuna homme viib tõõ mind Põlvamaale.
Tagasi üles Go down
shadow600

shadow600


Postituste arv : 167
Age : 39
Asukoht : Soome, Helsinki
motikas/auto : kawasaki vn 800 classic 1998
Registration date : 23/10/2008

Läheks sõidaks vähe. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Läheks sõidaks vähe.   Läheks sõidaks vähe. EmptyKolm Apr 22, 2009 8:16 pm

iseenesest võiks ju minna aga ehk mõni lühem marsruut sellisel kellaajal!
Tagasi üles Go down
SAUL
Admin
SAUL


Postituste arv : 748
Age : 36
Asukoht : Tartu
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

Läheks sõidaks vähe. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Läheks sõidaks vähe.   Läheks sõidaks vähe. EmptyNelj Apr 23, 2009 5:29 am

Ivoonu sa sõitsid mulle eile vist teepeal vastu, kuskil väägvere kohal kallaste maanteel. Sõit on hea mõte, aga ma esialgu väga pikki otsi ei tahaks ette võtta. Eile tegin pisikese otsa. Tahan kõigepealt katsetada kuidas masin vastu peab. cheer
Tagasi üles Go down
http://www.estonianchopper.com
Ivoonu

Ivoonu


Postituste arv : 142
Age : 49
Asukoht : Tartu
Registration date : 26/10/2008

Läheks sõidaks vähe. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Läheks sõidaks vähe.   Läheks sõidaks vähe. EmptyNelj Apr 23, 2009 5:52 am

SAUL kirjutas:
Ivoonu sa sõitsid mulle eile vist teepeal vastu, kuskil väägvere kohal kallaste maanteel. Sõit on hea mõte, aga ma esialgu väga pikki otsi ei tahaks ette võtta. Eile tegin pisikese otsa. Tahan kõigepealt katsetada kuidas masin vastu peab. cheer
Olin küll mina.
Tagasi üles Go down
shadow600

shadow600


Postituste arv : 167
Age : 39
Asukoht : Soome, Helsinki
motikas/auto : kawasaki vn 800 classic 1998
Registration date : 23/10/2008

Läheks sõidaks vähe. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Läheks sõidaks vähe.   Läheks sõidaks vähe. EmptyNelj Apr 23, 2009 6:00 am

Ivoonu kirjutas:
SAUL kirjutas:
Ivoonu sa sõitsid mulle eile vist teepeal vastu, kuskil väägvere kohal kallaste maanteel. Sõit on hea mõte, aga ma esialgu väga pikki otsi ei tahaks ette võtta. Eile tegin pisikese otsa. Tahan kõigepealt katsetada kuidas masin vastu peab. cheer
Olin küll mina.


kaks siklit, kumb sa olid, ees või taga?
Tagasi üles Go down
Ivoonu

Ivoonu


Postituste arv : 142
Age : 49
Asukoht : Tartu
Registration date : 26/10/2008

Läheks sõidaks vähe. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Läheks sõidaks vähe.   Läheks sõidaks vähe. EmptyNelj Apr 23, 2009 11:55 am

Taga.

Minu tänane välitööpäev kujunes oodatust lühemaks, seega peaks kella viieks kodu juba jõudma küll. Sihtkohapoolne ettepanek oleks sõita Võrtsu äärde Emajõe algusesse, teeks üleujutusest mõne pildi.
Tagasi üles Go down
SANDER
Admin
SANDER


Postituste arv : 444
Age : 37
Asukoht : Tartu
motikas/auto : Harley, Volvo
Registration date : 09/10/2008

Läheks sõidaks vähe. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Läheks sõidaks vähe.   Läheks sõidaks vähe. EmptyNelj Apr 23, 2009 12:03 pm

siin sama teema et kahjuks ei julge veel pikki otsi ette võtta, enne kui pole ratast piisavalt testinud.
Tagasi üles Go down
http://www.estonianchopper.com
shadow600

shadow600


Postituste arv : 167
Age : 39
Asukoht : Soome, Helsinki
motikas/auto : kawasaki vn 800 classic 1998
Registration date : 23/10/2008

Läheks sõidaks vähe. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Läheks sõidaks vähe.   Läheks sõidaks vähe. EmptyNelj Apr 23, 2009 12:05 pm

saame pigem siiriuses kokku ja puhume foorumiväliselt vähe juttu ja peame plaani!
Tagasi üles Go down
Ivoonu

Ivoonu


Postituste arv : 142
Age : 49
Asukoht : Tartu
Registration date : 26/10/2008

Läheks sõidaks vähe. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Läheks sõidaks vähe.   Läheks sõidaks vähe. EmptyNelj Apr 23, 2009 1:52 pm

Teeme siis alates 17.30 Siiriuses.
Tagasi üles Go down
SAUL
Admin
SAUL


Postituste arv : 748
Age : 36
Asukoht : Tartu
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

Läheks sõidaks vähe. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Läheks sõidaks vähe.   Läheks sõidaks vähe. EmptyNelj Apr 23, 2009 5:36 pm

kahjuks olime selle postituse ajaks juba plehku pannud Rolling Eyes sai liigutud viie paiku aardla ristis... aga eks neid väljasõite tuleb veel ja veel... aga täna siis sai jah väheke mööda tartut vuristatud. Eesmärk minul oli masinat vähe testida kuidas vastu peab.
Tagasi üles Go down
http://www.estonianchopper.com
Sponsored content





Läheks sõidaks vähe. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Läheks sõidaks vähe.   Läheks sõidaks vähe. Empty

Tagasi üles Go down
 
Läheks sõidaks vähe.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Vaba teema-
Hüppa: