Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Romka: Suzuki LS650P

Go down 
+11
donn
rapex
MG
SANDER
drag star
SAUL
Soultrain
suslik83
Zidist
Primo
Romka
15 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Romka




Postituste arv : 57
Age : 50
Asukoht : Jõgeva
Registration date : 21/01/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyLaup Märts 28, 2009 7:24 am

Siin siis teema minu paugutajast Very Happy
Sai ostetud kõige jaburamal ajal keset südatalve ehk 23 jaanuaril. Eelnevalt olin korra vaatamas käinud, sai müüjaga interneti teel päris palju suheldud ning lõpuks ka ostuotsus langetatud. Kuna ajad on nagu on, oli müüja mulle selle nõus ise koju kätte tooma. Siin esimesed pildid:
Romka: Suzuki LS650P 1149507
Romka: Suzuki LS650P 1149503
Lisaks kättetoimetamisele oli veel hinna sees kiiver, kate, kohvrid, uued piduriklotsid, mingi kangi süsteemil pukk jm pudi:
Romka: Suzuki LS650P 1149504
Masin aastast 1995 (kusjuures seda sain teada alles peale ARKis vormistamist, müüja pakkus kui 1994 aasta oma Laughing autodega mul ikka kogemus, et tavaliselt valetatakse aasta või kaks uuemaks Very Happy ), käigukast 4-käiguline, läbisõit rohke 43500 km (sinisilmselt uskudes et pole spidot keritud Laughing ). 2 aastat tagasi Leedust toodud, Eestis sõitnud mõni tuhat.
Kuna talv otsa oli igav, sai veidi näpitud mootori kaanesid maha ja vaadataud mis seal sees on. Nukaketipinguti oli õnneks juba pikendatud (juba lõpus olev ketipinguti olevat Savage tüüpviga välismaa foorumite põhjal).
Romka: Suzuki LS650P 1149508
Starter tegi suht pahat häält ja selgus, et sellel 3 hammast juba taastatud aga kuna vist liiga pehmed saanud, siis juba kõvasti ära kulunud:
Romka: Suzuki LS650P 1149502
Ostsin Saksa ebayst 25€ teise starteri, praegu veel ootan pakki.
Üks suunatuli oli puruks, ostsin UK ebayst uue:
Romka: Suzuki LS650P 1149498
Romka: Suzuki LS650P 1149501
Maksis kokku midagi 250.- kr ja tuli ära 5 päevaga.
Õlifiltri ostsin ka UK ebayst, kusjuures mis kõige uskumatum- esmaspäeva hommikul klikkisin ja kolmapäeval oli asi mul postkontorist käes! Maksis koos saatmisega 133kr
Romka: Suzuki LS650P 1149511
Veel mõõtsin ära mootori surve (kahjuks küll külma mootoriga):
Romka: Suzuki LS650P 1149509
Siin pildil näha et väliselt väga jäme leegitoru on tegelikult pettus Laughing Asi on hoopiski "kahekihiline" ja seestpoolt hoopis peenem:
Romka: Suzuki LS650P 1149510
Nüüd vajab veel vahetamist tagatuleklaas kuna see on väga kole. Üks soolas siitsamast foorumist kuulutuse peale tulnud pakkumisest ja teine USAst ("if you want it I'll send it for just shipping cost + a few $"). Hetkel tegeleb tüüp postikulu maksumuse uurimisega Wink
Romka: Suzuki LS650P 1149500
Reguleerisin ujukitaseme normi järgi paika, sest eelmine omanik ütles et liiga rikas tundub. Oligi üle 2mm vale:
Romka: Suzuki LS650P 1149499
Ostsin ebayst ka uue nõelklapi mida aga pole veel kätte saanud (Uus-Meremaalt Laughing hind 211kr)

Eelmine omanik rääkis midagi täis tõmbamisest ja nii oligi! Kui tsikkel seisis pool päeva või rohkem, siis enam käima ei läinud vaid tõmbas korralikult täis. Küünla ligi saamiseks tuleb sellel aga kõigepealt sadul ära võtta, siis paak lahti lasta ja ära nihutada. Seejärel kroomkate silindri ülaosas eest ära võtta või "window method" küljele keerata. Krt küünlavõti ka eriline -18mm! Sain seda küünalt mingi 15x maha kiskuda enne kui ära tabasin mis viga. Nimelt on bensiinikraanil ka vaakumsüsteem (voolik läheb sealt sisselaskekollektorisse, hõrendusega avataksegi kraan). Aga see membraan või miski seal lekkis ja jooksiski bensiin otse mootorisse (tüüpviga jälle). Päeva paariga jooksis mingi 100gr (panin vooliku otsa kanistrisse katsetuseks). Hetkel panin pimedad ette nii voolikule kui kollektori augule. Nüüd käivitub masin külmalt väga hästi- kraan avatud asendisse, õhuklapp esimesse asendisse ja nuppu! Koheselt ehmatab käima ja jääb ilusti ühtlaselt käima.
Usa foorumist lugesin et läheb külge täpselt Yamaha Raport 660 kraan millel seda tobedat vaakumavamist pole (varuosa number 5LP-24500-01-00). Lasin selle ühel USAs oleval tüübil ronayers.com lehelt tellida. Pole veel kätte saanud, mingi 400 kr maksis.
Nüüdseks masinaga lõpuks ka paar sõitu tehtud elamused saadud Very Happy
Hetkel vaja veel tagumine rehv muretseda kuna praegu all olev on suht sile.
Tagasi üles Go down
Primo

Primo


Postituste arv : 234
Age : 34
Asukoht : Tallinn/Kuusalu/Loksa
Registration date : 26/10/2008

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyLaup Märts 28, 2009 8:06 am

ohoo.Uus tsikkel foorumis Razz .Kas plaanid mingit ümberehitust ka , või jätad originaaliks?Ja kas enamus kraami tellid ebay.com-ist?Mul saksa ebayga ebameeldivad kogemused aga inglismaa omast olen varemgi head kuulnud. afro
Tagasi üles Go down
Zidist

Zidist


Postituste arv : 63
Age : 33
Asukoht : Viimsi
motikas/auto : Honda Shadow VT 600C / e30
Registration date : 14/01/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyLaup Märts 28, 2009 8:14 am

Kuidas originaalsumpade hääl meeldib?
Tagasi üles Go down
Romka




Postituste arv : 57
Age : 50
Asukoht : Jõgeva
Registration date : 21/01/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyLaup Märts 28, 2009 9:26 am

Primo kirjutas:
ohoo.Uus tsikkel foorumis Razz .Kas plaanid mingit ümberehitust ka , või jätad originaaliks?Ja kas enamus kraami tellid ebay.com-ist?Mul saksa ebayga ebameeldivad kogemused aga inglismaa omast olen varemgi head kuulnud. afro
Esialgu plaanis ratast natuke tundma õppida, sellega sõitma õppida, kõik tehniliselt vajakajäämised ideaalselt toimima saada (nagu näha siis vanal paljusõitnud rattal tahab peaaegu iga sõlm ülekäimist). Kui seejärel selgub, et ratas mulle meeldib ning jääb mu juurde pikemaks ajaks pidama, eks siis saab ka ümberehitusega alustatud.

Saksa ebay ka mulle paras peavalu! Alates sellest et ma pole päevagi saksa keelt õppinud. Selle starteri ostmisega Saksast omaette lugu! Kuna saatmine oli vaid Saksa sisene märgitud, siis sai müüjalt küsitud, et kas Eestisse saadab ja palju see maksab. Vastas mõne päeva pärast, et saadab ikka, kui mul veel huvi asja vastu siis kirjutagu talle mõne päeva pärast uuesti. Kirjutasin kohe, et huvi ikka suur ja uurigu postikulu. Aga enne tuli oksjoni lõpp peale kui ta vastata jõudis siis tegin ikka pakkumise ja võitsin. Oksjoni lõppedes avastasin, et tüübil polegi Paypal maksmise võimalust... Kirjutasin kirja et saatku oma nimed aadressid ibanid panga nimed ja aadressid jms mis mul vaja rahvusvaheliseks ülekandeks ja muidugi ka saatekulu mille ta pidi uurima. Vaikus mitu päeva ja siis tuli vastus nagu esimsele kirjale- "uurin homme postikulu, starter ise väga heas töökorras", kuigi oksjon oli juba lõppenud. Saatsin vastu kirja, et jään homset kirja ootama ja teatagu postikulu. Nii, vaikus mitu päeva (nädal oksjoni lõpust), siis lasen kogu oma küsimuse läbi google translatorist saksa keelde ja saadan talle. Õhtul tuleb vastus> tema nimi, 7 kohaline kontonumber, ja mingi BLZ: number ja lõpus "Ich kenne Meine IBAN nummer nicht". Ei sõnagi Eestisse saatmise maksumusest. Olingi hädas mis ette võtta. Kui talt veel midagi küsinuks, siis oleks garanteeritud et vastus tuleb kõige varem nädala pärast ja siis ka pole ta asjast aru saanud. Tundub et nad seal Saksas ongi sellised dumbuuserid ja internet on jube haruldane asi kuhu saab vaid kord nädalas!

Mul internetipanga lehel karjub küll iban iga kord suurelt näkku, muidugi ma ei tea seda peast aga imelihtne oleks seda copi-pasteda kui kellelgi vaja oleks.
Leidsin sellise ibani ja bic generaatori> http://www.iban-rechner.de
Edasi arenes asi nii, kirjutasin et saatku postikulu maksumus Eestisse, et siis saan asja eest ära maksta. Saksakeelsele kirjale vastas samal päeval teatas lõpuks, et see 30€. Tegin unetis enda poolt genereeritud ibani ja bic koodidega välismakse (SEPA makse). Seal jätsin "kulud kahasse" igaks juhuks maksin mõned eurod rohkem et tüüp jorisema ei hakkaks kui tal äkki mingi kulu sellega kaasneb. Ja kirjutasin talle et antku teada kunas raha laekus ja millal paki teele pani. Vastas kiirelt "Halo Ja das ist o.k gruß". Ja mis täiesti jabur järgmine õhtu kirjutab mulle "saad mulle maksta Paypal ülekandega siin mu email" lol! Vastasin et tegin eile rahvusvahelise pangaülekande, raha laekumine peaks võtma aega mõned päevad, eks järgmine kord maksan siis paypaliga. Vastas ""O.k Ich schicke das dann sofort los" ehk et paneb paki kiirelt teele, taun Loogikast on selle tüübi puhul ikka raske rääkida.
Vähem kui nädal hiljem vastas- "raha kohal, homme panen teele".
Eeldatavasti peaks siis pakk uue nädala alguses kohale jõudma.
Zidist kirjutas:
Kuidas originaalsumpade hääl meeldib?
Eelmine omanik ütles, et "leedukas summuti kangiga läbi löönud". Nii ongi- mats on päris kõva ja gaasi maha lastes paugutab heasti Very Happy


Viimati muutis seda Romka (Teis Apr 07, 2009 4:50 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
suslik83

suslik83


Postituste arv : 31
Age : 41
Asukoht : paide-ardu
motikas/auto : IZ 7.107 ja see ratas vist saab ka roosat tooni kerele

Registration date : 17/03/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyLaup Märts 28, 2009 11:37 am

päris huvitav vaadata orig. ratast...enda savage ikka suht ära rapitud juba Smile
pead arvatavasti ka rihma vahetusele mõtlema hakkama (!) selle eluiga oli vististi 40-60k (minul purunes 40 pealt, kyll osalt ka oma lollusest)
aga edu ehitamisel!
kui minult tuld tahtsid siis uus hind privas!
Tagasi üles Go down
Romka




Postituste arv : 57
Age : 50
Asukoht : Jõgeva
Registration date : 21/01/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyLaup Märts 28, 2009 3:28 pm

suslik83 kirjutas:
päris huvitav vaadata orig. ratast...enda savage ikka suht ära rapitud juba Smile
pead arvatavasti ka rihma vahetusele mõtlema hakkama (!) selle eluiga oli vististi 40-60k (minul purunes 40 pealt, kyll osalt ka oma lollusest)
aga edu ehitamisel!
kui minult tuld tahtsid siis uus hind privas!
Rihm jah selline hell koht, seda enam et mul asfaldile pääsemiseks enne 2km kruusateed. Kuigi räägitakse tõesti rihma elueast kuni 60tuh kilomeetrit. Ja veel lugenud et mõni valis Savage just rihma pärast et see hääletu. Krt mu oma küll alguses külmast peast käigiseb täiesti kõvasti. Üldiselt plaan ikka ketile ringi teha kui jääb soovi ratast pikemalt pidada. Kett + hammakad mingi 3K vs uus rihm u 4K ...

suslik83- mis lolluse tegid rihma purustamiseks?

Läbirääkimised tagatule soetamise asjus poole peal, ka numbrituli tuleks välja vahetada kuna see ka suht kole. Tundub et see ratas üldse tagaosale mingi piraka saanud, porikaski loppis veidi. Praegune numbrituli selline:
Romka: Suzuki LS650P 1150588
Tagasi üles Go down
Soultrain




Postituste arv : 42
Registration date : 26/10/2008

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyLaup Märts 28, 2009 5:49 pm

Sellel rihmalt ketile ümber tegemisel küll minu silmis jumet ei ole! Kett hammakad küll 1000 eeki odavam, aga eluaeg ka 2x lühem, (muidugi eranditega ja sõlutvalt kuidas sõidad ja hooldad) Korralik uus rihm ja ma pakun et kui kavatsed seda ratast ka elu lõpuni pidada siis sina seda rihma küll läbi ei sõida! Muidugi eeldusel et miskit ei juhtu, väiksed kivid rihma ja rihmaratta vahel ongi häving. Aga ma valiks igal 10nel juhul keti asemel rihma
Tagasi üles Go down
Romka




Postituste arv : 57
Age : 50
Asukoht : Jõgeva
Registration date : 21/01/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyLaup Märts 28, 2009 6:54 pm

Selle Saksa ebayst ostetud starteriga kisub aina jaburamaks! Võiks lausa öelda, et kui miskit hakkab p...e minema siis ikka täiega...!!! Nimelt ostsin peale seda ebayst ühe telefoni autohoidiku, seda tuttava soovil (Hong-Kongist). Kuna võidetud oksjoni lõpetamisel ebay lausa pakkus võimalust saaja aadressi muuta, siis sai pandud selle minu tuttava Põlva aadress, et oste temale läheks. Krt aga nüüd võtab see Põlva tüüp minuga äkki ühendust, et talle tuli täna pakk välismaalt milles mingi imelik "elektrimootor" Laughing Krdi ebay oli selle minu poolt sisestatud tema aadressi pannud defaultiks ja nii saatiski see pidurit pannud Sakslane selle starteri hoopis Põlvasse. Nüüd siis jääb minu kanda veel lisaks Eestisisene postikulu. Loodetavasti on ese kolmapäeval käes kuna Põlva kutt lubas kohe esmaspäeva hommikul posti panna.
Tagasi üles Go down
SAUL
Admin
SAUL


Postituste arv : 748
Age : 36
Asukoht : Tartu
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyPüh Märts 29, 2009 9:59 am

See ls650 mootor näeb päris lahe välja, hästi puhas kuidagi. Mõniaeg tagasi oli auto24-s üks samast masinast ehitatud bobberi laadne masin, mis nägi ka hea välja. Aga edu ja loodame, et saad enda vidinad ebayst korralikult kätte ikka Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.estonianchopper.com
Romka




Postituste arv : 57
Age : 50
Asukoht : Jõgeva
Registration date : 21/01/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyPüh Märts 29, 2009 10:54 am

Eks mootori pärast saigi see masin valitud. Olin enne kunagi saanud proovisõitu teha ühe Motodepoo Savagega ja biker.ee kasutaja "Hondarebel" endise masinaga. Mis mulle kõige rohkem meeldib on hea minek juba madalatel pööretel ning madalad max pöörded.
Natuke tehnilisi andmeid ka:
Kubatuur: 652 cc SOHC 4 klappi
Kolvi läbimõõt/käik: 94x94 mm
Max võimsus: 23 kW@5400 rpm
Max pöördemoment: 50 Nm@3000 rpm
Tsikli tühimass: 171 kg
Mootoril on üks hammasajamiga tasakaalustusvõll (karteri esiosas). Ka on peal automaatne dekompressioonimehhanism- käivitamise alguses avatakse väljalaskeklapid, et starter jõuaks üldse üle survetakti mootorit ringi tõmmata, seejärel laseb süsteem aegamisi klapid töösse.
Romka: Suzuki LS650P 1151884
Tagasi üles Go down
suslik83

suslik83


Postituste arv : 31
Age : 41
Asukoht : paide-ardu
motikas/auto : IZ 7.107 ja see ratas vist saab ka roosat tooni kerele

Registration date : 17/03/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyPüh Märts 29, 2009 5:34 pm

sain rihmast licalt lahti - vend lükkas jõmmidega ratast käima...1 või 2 käiguga Laughing
aga mis mina selle ratta kohta ytlen siis - see pole ratas eluks kahjuks...maks kiirus 135-145 km/h ning minu isendil 4 käiku jääb väheks!
ka mul teeb starter hullu häält, aga õnneks seda vaid käevitamisel Laughing ning hetkel tundub, et pean uue aku ostma ...vanaga ei taha dekompressiooni meh.+ starter eriti koos töödata!(uue akuga mured kaovad, kuid hetkel arvan et tsiklil võiks aku ikka rohkem kui 3 a kesta)
kui endal hakks mõtteid tekkima sirvisin lehte http://www.savage-extrem.de/index2.html (ei oska linki aktiivseks teha)
minu arvates on savage suurim puudus vända puudumine...just täna sõitsin iz pl5´ga ja krt paned ikka vänta ja asi stardib iga ilmaga, saab aku tyhjaks võtad suvalise puri aku ning annad voolu ja sõit jätkub!
Tagasi üles Go down
Romka




Postituste arv : 57
Age : 50
Asukoht : Jõgeva
Registration date : 21/01/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyPüh Märts 29, 2009 5:47 pm

suslik83 kirjutas:

minu arvates on savage suurim puudus vända puudumine...!
Võtsid mul sõnad suust! Täpselt minu mõte- jalgstarter võiks ikka ühel tõsisel mootorrattal olla kohustuslik varustus.
Tagasi üles Go down
suslik83

suslik83


Postituste arv : 31
Age : 41
Asukoht : paide-ardu
motikas/auto : IZ 7.107 ja see ratas vist saab ka roosat tooni kerele

Registration date : 17/03/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyPüh Märts 29, 2009 5:49 pm

minu pinky oli siis hooaja algul selline
http://www.hot.ee/suslik83//14.03.09_1.JPG
http://www.hot.ee/suslik83//14.03.09_3.JPG
hetkel pole seda orig tuld enam...õnneks
Tagasi üles Go down
suslik83

suslik83


Postituste arv : 31
Age : 41
Asukoht : paide-ardu
motikas/auto : IZ 7.107 ja see ratas vist saab ka roosat tooni kerele

Registration date : 17/03/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyPüh Märts 29, 2009 6:21 pm

Tagasi üles Go down
Zidist

Zidist


Postituste arv : 63
Age : 33
Asukoht : Viimsi
motikas/auto : Honda Shadow VT 600C / e30
Registration date : 14/01/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyEsm Märts 30, 2009 9:42 am

Romkale ütlen seda, et Hondarebel müüs oma Savage Oldmopedile, kes müüs selle omakorda minu isale, kes eelmine aasta müüs selle maha. Sellel oli väga korralik sumpa ja väga head häält tegi. Pidi jääma mulle see ratas (A2 piirang) kuid minu jaoks jäi häirima väga kõva vedrustus ja metsik kontrollimatu jõud (ju siis sellest ka ratta nimi Savage Very Happy) ehk siis teisisõnu tahtsin midagi pehmemat nii rebimise kui ka vedrustuse poolest.

PS. Stock sumpa hääl on nagu tikksael.
Tagasi üles Go down
Romka




Postituste arv : 57
Age : 50
Asukoht : Jõgeva
Registration date : 21/01/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyEsm Märts 30, 2009 9:51 am

Ütleme siis otse välja- oldmoped seda isendit mulle sõita ja katsuda andiski Smile

Romka: Suzuki LS650P 1154340
Tagasi üles Go down
Romka




Postituste arv : 57
Age : 50
Asukoht : Jõgeva
Registration date : 21/01/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyKolm Apr 01, 2009 8:25 am

Sain täna lõpuks 11 märtsil Saksa ebayst 25€ eest võidetud starteri ilusti kätte.
Vahetamine imelihtne, ruumi küllaga ja vaid 2 kinnituspolti lahti keerata ning juhe vabastada.
Sellel startertil ots täiesti korralik ja kulumata ning ka välimus tublisti parem kui mu vanal.
Käivitamisel enam pole hammasratta raginat vaid täitsa normaalne starteri hääl.
Romka: Suzuki LS650P 1157799
Tagasi üles Go down
Romka




Postituste arv : 57
Age : 50
Asukoht : Jõgeva
Registration date : 21/01/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyNelj Apr 02, 2009 9:38 am

Tegin täna väikse sõidu ja imestasin kui rumalad ikka on Suzuki insenerid olnud! Nimelt esimese porilaua tagumine osa jäetud nii lühike, et kõik sitt lendab otse mootori ja minu pükste peale
lol!
Romka: Suzuki LS650P 1159200

Kas nad siis tõesti pole näinud milline on vana Jawa esiporikas Laughing
Siin paar esimest ette jäänud linki kus on päris mitu mulle kuju poolest sobivat porilauda>
http://3aweb.com/aa/oldys2.htm
http://www.washingtonchoppers.com/frontfenderpage.htm
Kui kellelgi midagi sellist vedelemas või midagi sellist ise ehitanud, siis andku teada (esiratas 19").

loodan et mind siin foorumis pideva OT pärast ei bännita
Tagasi üles Go down
drag star

drag star


Postituste arv : 33
Age : 34
Asukoht : põlva
motikas/auto : yamaha xvs 650,mazda 626 2,0
Registration date : 26/10/2008

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyNelj Apr 02, 2009 10:31 am

Mull oli viragoka sama häda.Lõikasin kummist lapatsi välja ja neetisin kinni.Päris soliidne jäi.
Tagasi üles Go down
SANDER
Admin
SANDER


Postituste arv : 444
Age : 37
Asukoht : Tartu
motikas/auto : Harley, Volvo
Registration date : 09/10/2008

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyNelj Apr 02, 2009 12:12 pm

heh Laughing see paljude japside viga, mu yamahad millel porilaud küljes olnud, on kõik nii teinud. Pole vist arvestatud meie tingimustega.
Tagasi üles Go down
http://www.estonianchopper.com
Romka




Postituste arv : 57
Age : 50
Asukoht : Jõgeva
Registration date : 21/01/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyReede Apr 03, 2009 5:12 pm

Praegu just tuli info et Eikki kaudu USAst ronayers.com lehelt tellitud Yamaha Raporti kraan on juba otsapidi Eestis. Eks nüüd tuleb veel ära kannatada Eestisisese pakisaamise aeg või Eikkiga kokkusaamine.

edit: leidsin postkastist kirjakese Uus-Meremaalt Razz

Romka: Suzuki LS650P 1164584
See siis ebayst ostetud nõelklapp. Ostuhetkest kättesaamiseni täpselt 21 päeva. Samas see oli asi, mida kõige vähem lootsin üldse kätte saada, sest peale ostu ja maksmist ei tulnud sellelt müüjalt mingit tagasisidet. Tavaliselt ikka tänatakse ostu ja kiire maksmise eest ning teatatakse, millal pakk teele sai ja palutakse jätta tagasiside kui asi käes. Aga näe, ebay on täis üllatusi Smile
Tagasi üles Go down
Romka




Postituste arv : 57
Age : 50
Asukoht : Jõgeva
Registration date : 21/01/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyTeis Apr 07, 2009 2:50 pm

Täna mul tähtis päev ning isegi postimees pidas mind meeles ning tõi lausa 2 Suzukiteemalist pakki, esimene USA foorumite põhjal soovitatud ning USA netipoest vahendaja vahendusel tellitud Yamaha Raport (vist ATV) kraan.
Jänkid ikka mugavad mehed küll! Keegi tüüp avastanud kraani, mis sobib külge 1:1 nagu valatud! Vahetus imelihtne: piirdub vooliku ja 2 poldiga. Meie siin nõukaaegsest ajast tulnud karastatud "mäkaiveritena" paneksime mistahes kraani sinna! Aga noh läksin lihtsama vastupanu teed Wink
Romka: Suzuki LS650P 1167884
Romka: Suzuki LS650P 1167883
Romka: Suzuki LS650P 1167885
Nüüd mul veel jäänud lahendada probleem kust leida viisaka välimusega pime karbussist kraani läinud vaakumvooliku asemele. Preagu seal suvaline rauajupp voolikujupi ees. Kas keegi oskab soovitada miskit spets ilusat pimedat, näiteks nagu diiselmootoritel pihustitel tagasivoolul viimasel pihustil?
Romka: Suzuki LS650P 1167886
Teine pakk aga siitsamast foorumist kuulutuse peale tulnud tagatulepakkumisest:
Romka: Suzuki LS650P 1167888
Sain siis korraliku tagatule, numbritule ja ka pandi lisaks pakki kaasa käiguvahetuse süsteemi üks munakas lisaks varras ja kang (sest mul munakad loksuga ja varras isetehtud).
Nüüdseks tuleklaas ja nubrituli asendatud, tagatule erinevust näeb siin pildil:
Romka: Suzuki LS650P 1167890


Viimati muutis seda Romka (Nelj Apr 09, 2009 7:17 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Romka




Postituste arv : 57
Age : 50
Asukoht : Jõgeva
Registration date : 21/01/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyTeis Apr 07, 2009 4:26 pm

Et saaks sõita ka vaatamata Eesti kehvale suusailmale ilma et liiv hammaste vahel krigiseks jms sai porilapakas esiporikale tehtud:
Romka: Suzuki LS650P 1168019
Romka: Suzuki LS650P 1168021
Selleks leidsin kuurist mingi vana 10L kanistri mille küljesein ilusti sobis ning lisaks ostsin ehitustarvete poest kolm 4mm tõmbeneeti.
Tagasi üles Go down
Romka




Postituste arv : 57
Age : 50
Asukoht : Jõgeva
Registration date : 21/01/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyEsm Apr 20, 2009 10:09 am

Ega minu LS650 pole mingi erand... vajas tegemist järjekordne Savage tüüpviga- lekkiv klapikamber! Väljendub siis selles, et silindriribid õlised ning sõiduga viskab õli küljekarpidele ja akukastile.
Romka: Suzuki LS650P 1194811
Romka: Suzuki LS650P 1194810
Natuke sai uuritud Clymeri manuaali ja saigi asi ette võetud. Kõigepealt tuli maha võtta sadul ja paak, silindripea kroompõsed eemaldada, siis lahti lasta dekompressiooni- ja siduritross. Seejärel päris hulga klapikambrikaant kinni hoidvaid 6mm polte. Kahele neist sai ligi alles klappide reguleerimiseks mõeldud luukide eemaldamisel. Kaks sai kätte alles siis kui teised kõik ära võetud ja kaas veidi küljele keeratud ning ühte polti ei tohtinud üldse välja keerata kuna see ei hoia kaant kinni (karterituulutuse toru kõrval).
Romka: Suzuki LS650P 1194808
Romka: Suzuki LS650P 1194805
Romka: Suzuki LS650P 1194807
Eemaldasin vana hermeetiku, puhastasin ja kuivatasin pinnad ja määrisin uue hermeetikuga. Ning kõik läks vastupidises järjekorras kokku tagasi.
Romka: Suzuki LS650P 1194806
Käivitan alles homme, et hermeetik korralikult hanguda saaks.
Tagasi üles Go down
Romka




Postituste arv : 57
Age : 50
Asukoht : Jõgeva
Registration date : 21/01/2009

Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P EmptyNelj Apr 23, 2009 10:17 am

Nüüd teemaks sidur. Juba alguses esimest sõitu tehes tundus et neljanda käiguga kiirendades on asi natuke imelik,
sidur nagu veidike libiseks. Juba rohkem sõitnuna ja ratast rohkem tundma õppides oli selge et tuleb ette
võtta siduri remont, sest just kõige magusama kiirendamise alguses hakkas sidur tuntavalt libisema.
Mis siis ikka, juba kolmandat korda võtsin parempoolse karterikaane maha.
Romka: Suzuki LS650P 1198033
Hea oligi, sest avastasin et siduripakki kinni hoidev mutter oli lahti ja loksus Evil or Very Mad
Kõigepealt siis pesin kettad bensiinis
Romka: Suzuki LS650P 1198034
Siis mõõtsin paksused ja kuna kõik oli lubatu piires, siis lihvisin peene liivapaberiga kettad üle (ka metallkettad)
Romka: Suzuki LS650P 1198035
Algul oli plaan sidurivedrudele seibid alla lasta teha treialil aga tellisin
Saksast POLOst 15% tugevdatud vedrud
Tellimus esitamisest kuni kättesaamiseni läks vaid täpselt nädal Smile

Romka: Suzuki LS650P 1198030
Uued vedrud on üldpikkuselt vanadest 1,6mm pikemad. Tegin ka sellise katse, tõmbasin kalamehekaaluga
vedrusid kokku 6,5kg jõuga. Uued vedrud olid sellise jõu all 1,5mm pikemad.
Romka: Suzuki LS650P 1198031
Praeguseks mootor ilusti kokku lapatud. Järjekordne 24h piinlemist enne kui sõita saab kuna hermeetik peab tahkuma.
Eelmine kord tegingi vea, et liiga vara käivitasin. Õli survekanali kohast hakkas õli läbi pressima
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Romka: Suzuki LS650P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Romka: Suzuki LS650P   Romka: Suzuki LS650P Empty

Tagasi üles Go down
 
Romka: Suzuki LS650P
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» M: Suzuki Savage LS650P
» O: Suzuki LS 650
» suzuki ost
» Tim: Suzuki Savage
» suzuki osad

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Liikmete tsiklid ja projektid-
Hüppa: