Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 M: Moto Guzzi V35 TT

Go down 
AutorTeade
elektronaut




Postituste arv : 3
Registration date : 18/12/2013

M: Moto Guzzi V35 TT Empty
PostitaminePealkiri: M: Moto Guzzi V35 TT   M: Moto Guzzi V35 TT EmptyEsm Veeb 10, 2014 8:43 am

No hällõu,

ma ei lase end foorumi nimest heidutada ja pakun müügiks ühte kohe-kindlasti-mitte-chopperit. Tundub, et siin on igasugune customi ehitamine au sees, sh ka kohvireisserid ja scramblerid. Kõnealune masin on small-block guzzi aastast 1986, legendaarse V35 baasil tehtud tutto terrano (all-terrain, enduro, nimetagem kuidas tahes) versioon. Ideaalne toorik scrambleriks, kui on mune, et väga vähelevinud guzzit lõikuma hakata (mul polnud). Sobib ka tehaseseadesse taastamiseks.

Pilte tehaseseades masinaga võrreldes võib tunduda, et jube palju kosmeetilist nänni on jalutama läinud. Tegelikult on kõik olemas ja saab masinaga kaasa (esiporitiib, küljeplastid, esigondel koos tulega, suunad ja ilmselt nipetnäpet veel. Lisaks allolevatele piikididele annan kaasa ka täiesti okeid maanterehvid.

Vedrustus on originaal, nii ees kui taga on marzocchi amordid (tagumisi olen näinud ebays liikumas 200 ja plus naela, vintage fännidele täielik maiuspala). Tagumine pidurisuport on uhiuus brembo, praeguseks sõitnud max. 50 km (tuli tehasest juba brembodega). Tagumine piduri peasilinder on rebuild kitiga üle käidud. Õli vahetatud eelmise hooaja lõpus, karpad paikas ja klapivahed regullitud. Üleüldiselt süda ja muu mehhaaniline külg on tiptop, kosmeetiline pool mitte nii hea (istmekattes auk, raam kisab uue värvkatte järele jms).

M: Moto Guzzi V35 TT Lne1

Siin veel mõned pildid, suuremas formaadis.
https://www.dropbox.com/sc/batm2y9uzrmgl49/Ul-ugf2TXq

Eestis ainuke selle mudeli esindaja.

Hinda tahaks 1300.-

Helistage 56 kaheksa üheksa 22 05 või kirjutage siia samasse.
Tagasi üles Go down
 
M: Moto Guzzi V35 TT
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» M: Moto Guzzi California III Springer
» MOTO- JA VANAVARA PÄEV 2009

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Turg-
Hüppa: