Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused

Go down 
+5
Allar
agent007
Primo
rapex
SAUL
9 posters
AutorTeade
SAUL
Admin
SAUL


Postituste arv : 748
Age : 36
Asukoht : Tartu
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused Empty
PostitaminePealkiri: Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused   Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused EmptyKolm Dets 17, 2008 8:16 pm

Nüüd oleks vaja, et te jagaksite teadmisi naha kohta. Nimelt oleks vaja sikli istme tarvis sellist hästi paksu nahka. Näiteks selline kes teab, vanadel jalgratta sadulatel paks ja tumepruun. Vbolla keegi teab mõnda asutust kes tegeleb sellise nahaga ja kuskohast võiks leida. Olen ise otsinud aga pole leidnud. Kõik on selline väga õhuke nahk igalpool. What a Face
Tagasi üles Go down
http://www.estonianchopper.com
rapex

rapex


Postituste arv : 235
Age : 33
Asukoht : Vara
motikas/auto : Autoks: Chevrolet Citation
Sikliks: H-D bobber project
Registration date : 24/10/2008

Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused   Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused EmptyKolm Dets 17, 2008 8:50 pm

Kui ma ei eksi siis tartus raadil, jänese tänava ühes hoovis ilutseb kahekordne tellismaja kus asub firma mis tegeleb tsikli istmete ja auto sisustuse tegemisega. Ei mäleta praegu nime aga kui rohkem infi tahad sisi ütle võin nr ka saada, isa lasi enda istme seal teha, räägi mis tahad ja teevad ära ja kui ise tahad nikerdada siis kindlasti saad materjali kah.
Tagasi üles Go down
Primo

Primo


Postituste arv : 234
Age : 34
Asukoht : Tallinn/Kuusalu/Loksa
Registration date : 26/10/2008

Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused   Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused EmptyKolm Dets 17, 2008 9:58 pm

kui seda va rahakest palu on siis http://www.teping.ee .Aga tegelikult , nagu ma aru saan , siis tahad sa ikkagi toormaterali osta.Üks võimalus on ise metsa minna,mõni loom maha müterda ning siis nahk sealt saada.Teine võimalus akki www.abakhan.ee .Või siis kolmas võimalus...uurin ise oma varudest,ehk leian miskit sobilikku.Oleneb kui suurt tükki tahad. afro


Viimati muutis seda Primo (Püh Dets 21, 2008 12:06 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
SAUL
Admin
SAUL


Postituste arv : 748
Age : 36
Asukoht : Tartu
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused   Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused EmptyLaup Dets 20, 2008 4:28 pm

Mul suht pisikest juppi vaja seda nahka. miski 40x20 äkki. Tavalist nahka leiab päris palju, aga tahaks just seda paksu miski 4-5mm paksu. Välimuselt umbes nagu püksirihm vms. Kui muud üle ei jää siis tuleb metsast üks siga tuua, saab ühes tagi ka endale teha pig Laughing
Tagasi üles Go down
http://www.estonianchopper.com
Primo

Primo


Postituste arv : 234
Age : 34
Asukoht : Tallinn/Kuusalu/Loksa
Registration date : 26/10/2008

Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused   Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused EmptyKolm Dets 24, 2008 10:09 am

dw ma leidsin miskit päris looma nahka.Karvad ka küljed ja värkki.Metssiga oli kunagi.Tal luht paks nahk Very Happy .Natuke vaatan veel ringi.Ma olen suht kindel , et mul on kusagil sellist nahka nagu sa soovid. afro
Tagasi üles Go down
agent007

agent007


Postituste arv : 472
Age : 35
Asukoht : Tartumaa/Tartu
motikas/auto : Jeep WJ
Opel Astra
Kawa VN700
Registration date : 26/10/2008

Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused   Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused EmptyKolm Dets 24, 2008 10:58 am

Mul on küll kodukitse nahka, kuid see on liiga õhuke sulle.
Tagasi üles Go down
SAUL
Admin
SAUL


Postituste arv : 748
Age : 36
Asukoht : Tartu
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused   Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused EmptyReede Dets 26, 2008 4:41 pm

Mul praega veel aega on selle nahaga, kui viimistlema hakkan siis otsin, vbolla puistan mõnda kingseppa. Kõiksepealt proovin metallitöö ära teha...
Tagasi üles Go down
http://www.estonianchopper.com
Allar

Allar


Postituste arv : 28
Asukoht : Tartu
motikas/auto : Yamaha XV535
Registration date : 15/03/2009

Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused   Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused EmptyPüh Märts 15, 2009 8:26 am

Tartus selle eelpoolmainitud Jänese tn asuva koha nimeks on Christon. Asjalikud mehed ja hinnad ka normaalsemad kui teistes samalaadsetes kohtades. Koduleht siis siin - Christon

Lisaks Kastani tänavas sihuke koht nagu DDD Disain. Nende käest võid ka küsida. Kontakti leiad netist.
Tagasi üles Go down
shadow600

shadow600


Postituste arv : 167
Age : 39
Asukoht : Soome, Helsinki
motikas/auto : kawasaki vn 800 classic 1998
Registration date : 23/10/2008

Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused   Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused EmptyReede Märts 20, 2009 4:53 pm

rapex kirjutas:
Kui ma ei eksi siis tartus raadil, jänese tänava ühes hoovis ilutseb kahekordne tellismaja kus asub firma mis tegeleb tsikli istmete ja auto sisustuse tegemisega. Ei mäleta praegu nime aga kui rohkem infi tahad sisi ütle võin nr ka saada, isa lasi enda istme seal teha, räägi mis tahad ja teevad ära ja kui ise tahad nikerdada siis kindlasti saad materjali kah.

rapex kle, kui viitsid siis otsi see nahateema nr. üles, mis pesitseb tartus raadil!
Tagasi üles Go down
MG




Postituste arv : 56
Asukoht : tartu
motikas/auto : moto guzzi california touring 1100
Registration date : 11/01/2009

Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused   Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused EmptyReede Märts 20, 2009 4:57 pm

5020465 Heiki Christonist
Tagasi üles Go down
Tegelane

Tegelane


Postituste arv : 77
Age : 32
Asukoht : Eestimaa
Registration date : 24/01/2009

Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused   Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused EmptyPüh Märts 22, 2009 8:28 pm

rean@hot.ee või 53989737

et see on siis kontakt, kes asjaga tegeleks...
Tagasi üles Go down
biffik

biffik


Postituste arv : 124
Age : 37
Asukoht : Viljandi- Tallinn
motikas/auto : Dnepr
Registration date : 10/02/2009

Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused   Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused EmptyKolm Juul 01, 2009 11:09 pm

Nii, oskab keegi öelda, kes tallinnas naha õmblemisega soodsalt ja hästi hakkama saab.
Nahk olemas ja iste valmis.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused   Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused Empty

Tagasi üles Go down
 
Nahaga/polsterdusega tegelevad asutused
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Teenused-
Hüppa: