Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Internal Throttles

Go down 
2 posters
AutorTeade
matusan

matusan


Postituste arv : 3
Registration date : 26/10/2013

Internal Throttles Empty
PostitaminePealkiri: Internal Throttles   Internal Throttles EmptyLaup Okt 26, 2013 7:09 pm

Kas kellelgi on kogemusi lenksusiseste gaasirutskadega? Ehk siis sellistega mis võimaldab trossi paigaldada lenksu sisse.
Nii palju kui google mind aitas siis Streamline disaini kiidetakse. Aga kuidas on lugu nende odavama otsa omadega? Äkki keegi proovinud ja oskab oma soovitusi jagada?
Tagasi üles Go down
SAUL
Admin
SAUL


Postituste arv : 748
Age : 36
Asukoht : Tartu
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

Internal Throttles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Internal Throttles   Internal Throttles EmptyEsm Okt 28, 2013 8:34 pm

Ma mõniaeg tagasi uurisin seda teemat. Oli ka huvi asja vastu.. netis pakutavad custom vidinad on veits kallid. Ideepoolest on nad suht lihtsa ehitusega, aga kodustes tingimustes väga kergelt just järgi ei tee. Tol hetkel jäi mul enda huvi asja vastu katki...
Kuid mõniaeg tagasi tekkis mul võimalus ühe kaasfoorumlase käest soetada selline gaasimehhanism. Tegemist vanakooli sporta või shovelheadilt pärit rulliga. Neid saab ebayst ka vahel täitsa mõistliku hinnaga ning ma usun, et seda saab ka päris hästi projektikal kasutada. Ükskord sai enda oma pulkadeks võetud ning väheke uuritud seda kuid reaalset sõidukogemust mul selle asjaga veel ei ole..
Tagasi üles Go down
http://www.estonianchopper.com
matusan

matusan


Postituste arv : 3
Registration date : 26/10/2013

Internal Throttles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Internal Throttles   Internal Throttles EmptyKolm Okt 30, 2013 6:40 am

Leidsin ühe inimese Tallinnas kes on nõus seda rutskasüsteemi mulle näitama. Aga kui kellelgi on ka reaalne kogemus sellise süsteemi kasutamisega siis oleks kommentaaride eest tänulik.
Tagasi üles Go down
matusan

matusan


Postituste arv : 3
Registration date : 26/10/2013

Internal Throttles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Internal Throttles   Internal Throttles EmptyTeis Nov 12, 2013 6:33 am

Nüüdseks antud rutskasüsteem kodus, nii et kui kellelgi huvi võin kevade poole juba oma tarkust antud teemal jagada.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Internal Throttles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Internal Throttles   Internal Throttles Empty

Tagasi üles Go down
 
Internal Throttles
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Tehniline-
Hüppa: